Konkursy / Konkursy 2014/2015

powrót

Podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Osobliwości parków narodowych w Polsce”.

     W miesiącu listopadzie odbył się ogólnopolski konkurs plastyczny pod tytułem „Osobliwości parków narodowych w Polsce”. Głównym celem konkursu było poznanie  przez uczniów walorów przyrodniczych  parków narodowych w Polsce, zapoznanie z różnorodnością form ochrony środowiska przyrodniczego, a także popularyzowanie zachowań proekologicznych oraz rozwijanie inwencji twórczej uczestników.
     Nadeszło wiele wspaniałych i ciekawych prac z różnych szkół szpitalnych i sanatoryjnych. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów oraz opiekunów. Komisja oceniająca szczególnie zwracała uwagę na zgodność z tematem oraz wartości artystyczne.
     Konkurs rozpatrywany był w czterech kategoriach: dzieci przedszkolne, uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI, uczniowie gimnazjum.
     Prace uczestników konkursu można będzie obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy  ul. Karola Szymanowskiego 5.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie.
    
Jury w składzie : Iwona Górczyńska, Lucyna Popielarska i Aneta Biesiacka wyłoniło następujących zwycięzców:
Kategoria – przedszkole
1 miejsce : Kamila J.– Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie
2 miejsce: Lucyna R. – Sicienko
3 miejsce: Alicja O.– Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Krakowie

Kategoria – uczniowie klas I- III
1 miejsce : Julia K. – Szkoła Filialna przy Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Lublińcu
2 miejsce: Weronika K. – Szkoła Podstawowa nr 3 Jagusia w Kudowie Zdrój, Nadia R. – Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie
3 miejsce: Klaudia G. – Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 w Krakowie, Weronika L. – Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie
Wyróżnienia:
Paweł A. – Zespół Szkół Specjalnych w Gnieźnie
Aleksandra L.– Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Kategoria – uczniowie klas IV – VI
1 miejsce: Martyna P. – Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 38 w Gdyni, Angelika B. – Szkoła Podstawowa Nr 2 Specjalna w Kartuzach
2 miejsce : Andżelika T. – Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie, Weronika G. – Szkoła Podstawowa Nr 2 Specjalna w Kartuzach
3 miejsce: Aleksander R. – Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie, Aleksandra K. – Zespół Szkół Uzdrowiskowych Nr 1 w Ciechocinku
Wyróżnienia:
Kordian K. – Zespół Szkół w Górznie
Lena D. – Zespół Szkół przy Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu – Zdroju
Liwia P. – Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie

Kategoria - uczniowie gimnazjum
1 miejsce : Katarzyna G. – Zespół Szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie, Katarzyna R. - Zespół Szkół Specjalnych przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze
2 miejsce: Weronika M. – zespół Szkół Specjalnych przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, Paulina P. – Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce
3 miejsce: Wiktoria G. – Gimnazjum Specjalne Nr 26 w Gdyni, Agata M. – Zespół Szkół Specjalnych przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.
Wyróżnienia:
Dagmara B. – Szkoła Filialna przy Oddziale Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Lublińcu
Dominika K. – Zespół szkół przy Szpitalu Nr 2 w Rzeszowie
Angelika T.– zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce

Organizatorzy : Iwona Górczyńska , Aneta Biesiacka