Konkursy i wystawy /

Wyniki konkursu plastyczny pt. „Irena Sendlerowa - patronem naszej szkoły”

Od 19.10.2018 do 23.10.2018 r. w naszej placówce odbył się konkurs plastyczny pt. „Irena Sendlerowa - patronem naszej szkoły”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży Zespołu Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej przebywających na leczeniu w szpitalach. Celem konkursu było poznanie sylwetki i życiorysu patrona Zespołu Szkół nr 33 - Ireny Sendlerowej. Uczestnicy po poznaniu życiorysu pani Ireny, rozwijali umiejętność ekspresyjnego wyrażania własnych przeżyć oraz doskonalili swoje umiejętności plastyczne. Zadaniem uczniów było wykonanie płaskiej pracy plastycznej, zgodnej z tematem konkursu, w formacie A-4 lub A-3. Zwycięzców wyłoniono 23 października 2018. Prace ocenione zostały w trzech kategoriach wiekowych. Różnorodność technik, kreatywność oraz staranność wykonania prac spowodowały, że wybór tych naj… był bardzo trudny. Jurorzy po burzliwych dyskusjach wybrali zwycięzców. Oto lista nagrodzonych:

Kategoria I – dzieci przedszkolne, uczniowie klas I-III
1 msc.Oliwia B.