Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu „Wakacyjne wspomnienia” - zobacz galerię zdjęć

W pierwszych dniach września, dzieci przebywające na leczeniu w bydgoskich szpitalach, wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym. Temat umożliwiał powrót choć na chwilę do minionych, przyjemnych przeżyć wakacyjnych. Miał on na celu rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej, doskonalenie sprawności manualnych oraz rozwijanie umiejętności wykorzystania i łączenia różnych technik plastycznych a także dążenie do uzyskania wymiernego sukcesu. W konkursie wzięli udział uczniowie z wszystkich kategorii wiekowych począwszy od klas podstawowych do ponadgimnazjalnych. Dostarczono 42 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Organizatorzy nagrodzili następujące osoby:

W kategorii klas I-III

II miejsce Adrianna Kuliberda

III miejsce Magdalena Kołecka

Wyróżnienie Agnieszka Półgęsek

Laureaci zostaną powiadomieni o sposobie wręczenia nagród telefonicznie.

Pokonkursowa wystawa prac będzie miała miejsce w październiku na IX Ogólnopolskiej Konferencji dla nauczycieli i psychologów na terenie UKW oraz w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bydgoszczy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Nauczycielom, którzy zachęcili uczniów do wzięcia udziału w konkursie i dostarczyli prace, bardzo dziękujemy.

Organizatorzy: M. Modrzyńska, B. Kocoń

Fotografie: M. Modrzyńska