Konkursy i wystawy /

Rozstrzygnięcie konkursu " Barwy lasu"- zobacz galerię zdjęć.

Konkurs "Barwy lasu" skierowany był do  uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum funkcjonującej przy Zespole Szkół Nr 33. Głównym celem konkursu był odkrywanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych i twórczej wyobraźni uczniów oraz ukazanie piękna polskiej  przyrody. Wpłynęło 35 prac plastycznych i 1 praca literacka.  Nagrodzono 14 osób w 3 kategoriach wiekowych:
Szkoła Podstawowa klasy 1-3
I miejsce:
1. Maja Andrzejewska kl. 1 Pneumonologia WSD
2. Zuzanna Trzpil kl. 3 Onkologia SU nr1
3. Maksymilian Szafrański kl. 2 Laryngologia WSD
II miejsce:
1. Łukasz Jurkiewicz kl. 1 Onkologia SU nr 1
2. Agnieszka Kroll l.4 Neurologia WSD
III miejsce:
1. Dominik Kwiatkowski kl.3
2. Kaya Kohlmeyer kl. 3 Chirurgia WSD
Szkoła Podstawowa klasy 4-6
I miejsce:  Natalia Wikariak kl.5 Reumatologia WSD
II miejsce: Julia Pawelec kl.4 Onkologia SU nr1, Wiktor Tumiłowicz kl. 5 Chirurgia SU nr 1
 Adam Szynicki kl.4 Onkologia SU nr 1
III miejsce : Natalia Brzezińska Laryngologia
Gimnazjum:
I miejsce: Marta P. kl. 3 Klinika Psych.
II miejsce:  Marika Porębska kl. II Kardiologia WSD
Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Bydgoszcz za przekazanie nam środków finansowych na zakup nagród dla zwycięzców. Uczestnikom konkursu oraz nauczycielom koordynującym ich pracę dziękujemy za zaangażowanie i wkład pracy. Wystawę prac konkursowych można oglądać na holu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 (obok siedziby Dyrekcji Szpitala ) do końca grudnia 2016r. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!
Katarzyna Sypniewska, Justyna Rypolc, Agnieszka Kiernicka