Konkursy i wystawy /

Podsumowanie konkursu historyczno-przyrodniczego - Znam swoją Ojczyznę

Konkurs historyczno-przyrodniczy przeznaczony był dla uczniów naszej szkoły przebywających na leczeniu w bydgoskich szpitalach. Przebiegał w trzech kategoriach wiekowych:
• I-III SP
• IV-VI SP
• I-III gimnazjum

Głównym celem konkursu było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i historycznych uczniów naszą Ojczyzną oraz stworzenie możliwości uzyskania przez nich sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie. Konkurs trwał od 24 kwietnia do 24 maja 2017r. W konkursie udział wzięło 52 uczniów, jury wyłoniło 16 zwycięzców.

Nagrody zdobyli w kategorii klas:
• I-III SP
I miejsce: Dominika (onkologia)
II miejsce: Laura ( zakaźny)
III miejsce: Dominika (kardiologia)

• IV-VI SP
I miejsce: Maja (onkologia) i Jan (onkologia)
II miejsce: Ewelina (KPS)
III miejsce: Sara (KPS)

• I-III gimnazjum
I miejsce: Agnieszka (onkologia) i Magdalena (KPD)
II miejsce: Olaf ( endokrynologia) i Daria (KPS)
III miejsce: Olivia (KPS)

Wyróżnienia:
Olga (KPS) i Nina (KPS)

Część nagród została wręczone na festynie z okazji Dnia Dziecka w KPHiO Szpitala Uniwersyteckiego nr 1, a pozostałe czekają na odbiór w sekretariacie szkoły. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Osiedla „Bielawy” z Bydgoszczy naszemu sponsorowi, który kolejny już raz ufundował nagrody dla zwycięzców konkursu. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Alicja Cierżnicka, Katarzyna Sypniewska