Konkursy i wystawy /

KONKURS OGÓLNOPOLSKI MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-INFORMATYCZNY „Matematyka z fizyką na wycieczce” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W konkursie wzięła udział młodzież z całej Polski przebywająca w szkołach szpitalnych i sanatoryjnych. Udział w konkursie polegał na przygotowaniu w programie PowerPoint prezentacji multimedialnej, obejmującej treści matematyczne i fizyczne, ukazującej wykorzystanie tych treści na wycieczkach. Każda praca zawierała przynajmniej pięć poprawnie sformułowanych i rozwiązanych zadań związanych z wybranym tematem. Dla wszystkich uczestników tworzenie prac było świetną zabawą, umilało proces rekonwalescencji i powrotu do zdrowia.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie (zarówno uczniom, jak i nauczycielom) serdecznie dziękujemy.

A oto laureaci konkursu:

I miejsce: Alicja Jabłońska, Angelika Serafińska z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku

II miejsce: Emil Maślewski, Mateusz Kornatowski z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku

Jury pragnie w szczególny sposób wyróżnić Wiktorię Szulc z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1w Ciechocinku, która zilustrowała w programie Paint ciekawe miejsca Ciechocinka, wykorzystane w prezentacji przez E. Maślewskiego i M. Kornatowskiego. Jury przyznała dla Wiktorii nagrodę specjalną.

III miejsce: Oliwia Kownacka z Zespołu Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy

WYRÓŻNIENIA:

Kacper Matura z Zespołu Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie

Nikola Bagińska z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych nr 1 w Ciechocinku

NAGRODZONYM I ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!

NAGRODY I DYPLOMY PRZEŚLEMY POCZTĄ.

Organizatorzy: Katarzyna Niedzwiec, Justyna Rocławska, Wojciech Franków